Prens ile ilişki yaşadığı iddia edilmişti! Ünlü modelden açıklama geldi

Sussex Dükü Prens Harry, geçtiğimiz sene çıkardığı ‘Spare’ (Yedek) adlı anı kitabıyla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Prens, kitapta ilk cinsellik deneyiminden de bahsetmiş ve bu özel anı kendinden yaşça büyük bir kadınla yaşadığını itiraf etmişti.

Harry’nin anlattığı bu hikaye, kitabın en çok konuşulan bölümlerinden biri olmuştu. Birçok kişi, Sussex Dükü’nün bahsettiği kadının İngiliz model ve oyuncu Elizabeth Hurley olduğu yönünde spekülasyonlar yapmıştı.

İLK KEZ AÇIKLAMA YAPTI

Şimdiye kadar söz konusu iddialar karşısında sessiz kalmayı tercih eden 58 yaşındaki Elizabeth Hurley, dün akşam Andy Cohen’in programına katılarak Prens Harry (39) ile ilişki yaşayıp yaşamadığını ilk kez açıkladı.

“Bu gülünç bir iddia!” diyen Hurley, şöyle devam etti:

Harry, ‘O kadın bir İngilizdi, benden yaşça büyüktü ve olay Gloucestershire’da oldu’ deyince herkes, ‘Bu, Elizabeth’ deyiverdi. Absürttü. Saçmaydı.

“PRENS İLE HİÇ TANIŞMADIM”

Ünlü model, “Eğer Harry, ‘İlişki yaşadığım kişi harika görünümlü bir Amerikalıydı’ deseydi, ‘Bu, Andy Cohen’ diyeceklerdi” şeklinde espri de yaptı.

Elizabeth Hurley; “Prens Harry ile hiç tanışmadım” diyerek, bir dönem Sussex Dükü ile ilişki yaşadığına dair söylentilere son noktayı koydu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir